Волинська єпархія. Благодійний ярмарок – на допомогу хворій парафіянці – об’єднав волонтерів молодіжки, учнів недільної школи та парафіян Хрестовоздвиженського храму

Цієї неділі після Божественної літургії у нижньому храмі Хрестовоздвиженського храму Луцька провели благодійну ярмарку. Її організатором став православний місіонерський клуб «Іоанівська сім'я», який очолює священик Роман Якубович.

Благодійний ярмарок став тією справою, яка об'єднала і молодіжку місіонерського клубу, і учнів недільної школи, і просто парафіян цього храму.

Диву даєшся, скільки чудових речей виготовили діти з недільної школи! Були тут і доволі оригінальні коробочки для подарункових шоколадок, які розкуповувалися особливо активно, та найшвидше розійшлися між людьми невеликі ялиночки, прикрашені саморобними іграшками. В оселях тих, хто їх придбав, вони стануть і окрасою інтер'єру, і добрим нагадуванням про виявлене милосердя. Адже кошти, які хотіли виручити організатори, мають стати вагомим додатком до суми, необхідної для операції з пересадки нирки.

У храмі стояли і корзини для пожертв, і радісно було бачити, що вони повні, і що клали сюди не гривню чи дві, а купюри більшої вартості.

Отець Роман, котрий є головою місіонерського відділу Волинської єпархії і духівником «Іонівської сім'ї» каже, що це не перша добра справа православного місіонерського клубу. Його волонтери відвідують щопонеділка пацієнтів дитячого відділення обласної психлікарні, проводять для них уроки арт-терапії. Роздавали й продуктові набори інвалідам, кошти на які збирали самі. У Хрестовоздвиженському храмі є столик для пожертв, на який всі бажаючі можуть покласти чи то продукти, чи речі, які жертвують тим, хто опинився у складних життєвих обставинах. Більше того, нещодавно у православний місіонерський клуб звернулися.... особи без певного місця проживання, і попросили допомоги. Отець Роман розказав, що їм завезли і теплий одяг, і продукти, і навіть каструлі з гарячим обідом.

«Христос бачить кожну пожертву, – сказав на відкритті благодійної ярмарки голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук. – Цю добру акцію, це соціальне служіння православної громади у якості благодійної ярмарки благословив наш архіпастир, митрополит Волинський і Луцький Ніфонт. Парафіяни Хрестовоздвиженського храму, настоятелем у кому є секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Бондарук, проводить активну благодійну роботу. Бо Ісус Христос закликав нас любити ближнього. І радісно, що ця ярмарка відбулася напередодні дня вшанування святителя Миколая Чудотворця, котрий є для нас символом щирого милосердя».

  • 2
  • 3
  • 5
  • 6
  • 7

Прес-служба Волинської єпархії

Дерело