Волинська єпархія. «Іоаннівська сім’я» провела черговий місіонерський захід

«Добро починається з тебе» – таку назву мав тематично-виховний захід, проведений молодіжкою Православного місіонерського клубу «Іоаннівська сім’я».

Захід було присвячено до Міжнародного дня захисту інвалідів. Духовний вечір проходив у Липинському будинку культури і на ньому були присутні учні місцевої школи та жителі села. Розпочалося дійство зі спільної молитви «Царю Небесний» та вступного слова голови місіонерського відділу, духівника клубу священика Романа Якубовича.

Православна молодь показала присутнім невелику виставу, в якій ішлося про необхідність милосердя як одну з головних чеснот християнського життя. Сценка «Руки» розкрила питання спотворення гріхом людської природи та спасительної місії Сина Божого. Також молодіжка представила сценку «Серце порожнім не буває», суть якої, що: в серце кожного приходять різні люди – близькі, рідні, друзі. Вони можуть приходити і йти. Але головне, що в людини завжди є і залишиться, – Бог. Завершився виступ заключним словом священика Романа Якубовича та директора школи Валентини Петрівни, яка подякувала православній молоді за духовний виховний захід, метою якого було показати всім присутнім, що на світі є неповносправні люди. І що про них не потрібно забувати, адже вони найбільше потребують нашої уваги, підтримки, допомоги.

Після виступу молодь клубу роздала інвалідам продуктові набори, а неповносправним дітям – цілющі солодощі: мед.

Молодіжний відділ єпархії