Волинська єпархія. Митрополит Нифонт відзначив юних борців за тверезість

5 грудня у Луцькому НВК 26-го ліцею відбулася урочиста церемонія нагородження призерів конкурсу творчих робіт на підтримку соціальної кампанії «Краще тверезе життя».

Організаторами заходу виступили Волинське православне братство тверезості імені святого праведного Іоанна Кронштадтського та Управління освіти Луцької міської ради.

На церемонію нагородження завітав митрополит Волинський і Луцький Нифонт. У своєму виступі владика зазначив, що дуже добре, коли молоді люди розуміють пагубний вплив шкідливих звичок. Голова Волинського православного братства тверезості протоієрей Степан Ярема зазначив, що роботи об’єднали дітей, учителів та батьків: «А це дає надію, що всі разом писали не тільки заради конкурсу, адже багато корисного дізналися про гріховні пристрасті. Творчі роботи дітей є також своєрідним закликом до дорослих, аби ті не палили і не вживали алкоголь». 

Сам конкурс проводився в трьох номінаціях: «Кращий малюнок», «Кращий письмовий твір» та «Краща мультимедійна розробка». Так у першій номінації перше місце здобула учениця Луцької ЗОШ №10 Маргарита Єрмейчук, друге – учениця Луцького НВК-інтернат – правознавчий ліцей Ярина Дмитрук, третє місце посіла учениця луцької гімназії №21 Катерина Лелюх.

У номінації «Кращий письмовий твір» перемогли: учень ЗОШ №13 Дмитро Романцов, який посів перше місце, учениця ЗОШ №26 Анна Бугайчук – друге місце та учень ЗОШ №25 Костянтин Шульга. 

У номінації «Краща мультимедійна розробка» учасники були поділені на дві вікові групи – молодшу (5–8 класи) та старшу (9–11 класи). Переможцями стали: у першій категорії – учні ЗОШ №11 Владислав Шевчик та Анжеліка Трефелова, а також учениця гімназії №4 Олена Баран. У старшій віковій групі перше місце посіла учениця ЗОШ №11 Діана Лук’янець, друге – учениця Луцького НВК – правознавчого ліцею Оксана Абрамук, а третє – учениця ЗОШ №25 Юлія Павлюк.

Нагороджені були і призери у спецномінаціях: «Найкреативніші роботи» та «Несподіванка конкурсу».

Молодіжний відділ єпархії