Волинська єпархія. Благословення на подальші перемоги у футболі

16 листопада в Будинку культури в Олиці відбулася урочиста церемонія нагородження футбольної команди «Олика», бронзового призера чемпіонату і володаря кубку Ківерцівського району із футболу.

Команду нагороджено медалями за Третє місце у чемпіонаті нашого району. Учасників привітала голова селищної ради Кашевська Олена Іванівна і вручила футболістам грошову премію.

З вітальним словом до призерів звернувся і настоятель Свято-Троїцької церкви в Олиці отець Миколай Яковлюк. Він подарував спортсменам образ святого рівноапостольного князя Володимира. Батюшка, який до речі і сам не цурався цієї гри, побажав футболістам Божого благословення на подальші перемоги. Усім присутнім отець Микола поставив футболістів за приклад, адже вони ведуть здоровий спосіб життя, де нема ні цигарок, ні спиртного, ні лихослів’я.

Ведучі церемонії – Людмила Гордійчук та Мирослава Гринюк – потішили присутніх чудовими віршами і також привітали команду.

До них приєдналися: ансамбль акустичних гітар під керівництвом Василя Попка, соло на електронній гітарі – Віталій Романов, співочі таланти – Лідія Мартинюк, Оксана та Іванна Попко, фотокореспондент Анастасія Заболотна і звичайно ж, уболівальники. А юні вихованці дитячо-юнацької футбольної школи розважили присутніх віршами та піснею на футбольну тематику. Автором пісні є Гура Анатолій Степанович. Він також палкий вболівальник та рекламіст команди.

У своїх вітальних промовах не оминули увагою і тих, без кого неможливим було б це свято – вболівальників, кількість яких із кожною грою збільшується, а їхня підтримка стає головним атрибутом кожного матчу. Додавала святковості і гама прикрашеного залу.

Також команду приїхав привітати виконавчий директор ТОВ «Фелікс-Агро» Давидюк Павло Михайлович. Він подарував для команди футбольну сітку.

А Шелепа Володимир Євгенович, місцевий підприємець, влаштував для команди святковий бенкет.

Нагадаємо, що минулого року команду підтримав і голова правління ТОВ «Едем» Бондаренко Анатолій Петрович. Він підтримав команду фінансово: на кошти (2300 гривень) було придбано футбольний інвентар.

Підбиваючи підсумки не лише свята, а й усього чемпіонату, хочеться зазначити, що оличани добряче «нашуміли» в районному футболі – команда стала володарем кубку та бронзовим призером чемпіонату. А те, що юнацька команда здобула срібло в Кубку Волині, є яскравим свідченням того, що великі перемоги ще попереду!

  • 11KP_GC5Qmw__1_
  • k5RgW5CR4EA_olika
  • pjxKxZImEv0
  • rxPyTMjdoIA
  • zqFegYDCsNo

ФК «Олика» дуже дякує всім за приємну та чудову підтримку. Успіхів нам усім – як на футбольному полі, так і в житті! Футбольної наснаги, перспективи та розвитку футболу в Олиці.

Уболіваймо за футбол!

Молодіжний відділ єпархії