Відділ по роботі з молоддю Кіровоградської єпархії

Керівник: ключар Спасо-Преображенського Кафедрального собору протоієрей Діонісій Буренко

Адреса: Україна, 25006, м. Кіровоград, вул. Преображенська, 22

Телефон: (097) 649-39-37, факс: (0522) 22-16-62

Сайт: http://pravoslavie-kr.jimdo.com/news-1/

Соціальний відділ Кіровоградської єпархії

Керівник: протоієрей Андрій Бобрик

Адреса: Україна, 25006, м. Кіровоград, вул. Преображенська, 22

Телефон: (097) 675-09-72, факс: (0522) 22-16-62

Сайт: http://pravoslavie-kr.jimdo.com/news-1/

Православний телефон довіри Кіровоградської єпархії - засіб духовної підтримки людини, яка хоче отримати відповіді на важливі життєві запитання

Лінії увімкнено з 9.00 год. ранку до 19.00 год. вечора.

МТС (050) 150-49-79

Київстар (097) 096-54-56

Life:) (063) 689-08-73

Новини єпархії

Православна театральна студія м. Олександрії відвідала обласний центр з казковою виставою

28 червня молодша група театральної студії «Різдво», що діє при ставропігійному храмі на честь Різдва Христового м. Олександрії, відвідала обласний центр з казковою виставою "Червона Шапочка збирає друзів" (Режисер - Олена Цівінська)

В храме в честь Рождества Христова г. Александрии появилась приходская молодежка

В ставропигиальном храме в честь Рождества Христова г. Александрии родилась православная молодежка "Рождественка"

Благодійна акція «Допоможи ближньому залишитися вдома» (+відео)

З благословення Його Високопреосвященства, митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, Кіровоградська єпархія УПЦ на період карантину започатковує благодійну соціальну акцію «Допоможи ближньому залишитися вдома», яка передбачає забезпечення продуктами та вкрай необхідними засобами гігієни людей, які вразливі до коронавірусу та входять в групу ризику зараження, головним чином це люди похилого віку

Благотворительная работа при храме Рождества Христова г.Александрии

Великий пост – это благодатное время для духовного усовершенствования каждого человека. Но для того, чтобы достичь хоть малейшей духовной высоты, нужно обязательно знать силу тех средств, которые Православная Церковь рекомендует верующим в период Великого поста. Одно из таких - это милостыня

Зустріч з учнями школи №1 м. Кропивницького

У часі першого тижня Великого посту голова відділу у справах молоді ієромонах Савва (Редько) провів бесіду на тему «Час прощати» з учнями, які навчаються у спеціальній школі №1 м. Кропивницького

Привітання з весною

Духовенство та молодіжний актив Новоархангельського благочиння привітати шановне старше покоління з весною

Зустріч з молоддю в «МАА КРОПИВНИЦЬКИЙ»

5 березня відбулась чергова зустріч священника Андрія Бобрика з молоддю «МАА КРОПИВНИЦЬКИЙ» (психосоціального центру здорової молоді). Сьогодні розмовляли на тему: «Екуменізм. Спроба подолання розділення християнства чи намагання створити релігію синкретизму»

Лекція для дітей з інвалідністю «На порозі Великого посту»

Клірик Ставропігійного храму на честь Різдва Христового м. Олександрії ієрей Андрій Савельєв провів духовно-просвітницьку лекцію під назвою «На порозі Великого посту» для дітей, які є учасниками Громадського об’єднання інвалідів дитинства, загального захворювання та інвалідів праці «Віра»

Свято в центрі молоді з інвалідністю «Сильні духом»

Відділ катехізації і просвітництва спільно з ГО «Серце матері» провели для дітей та молоді з інвалідністю свято «Масляної»

Масляна на Новомиколаївці

23 лютого 2020 р., з благословення Високопреосвященнішого Іоасафа митрополита Кіровоградського і Новомиргородсього, на території Свято-Успенського храму для жителів нашого міста було організовано свято «Масляної»

Молебень «Про примноження любові та викорінення ненависті і всякої злоби» серед наших співвітчизників (+ВІДЕО)

21 лютого, з благословення митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, в Кафедральному соборі Різдва Божої Матері м. Кропивницький був звершений молебень «Про примноження любові та викорінення ненависті і всякої злоби» серед наших співвітчизників

Просвітницький проект «Християнство в Дії»

Відділ катехізації і просвітництва Кіровоградської єпархії продовжує просвітницький проект «Християнство в Дії».

Відбулась зустріч із учнівською молоддю у ЗОШ №4 м. Кропивницького

З благословіння Високопреосвященнішого Іоасафа, митрополита Єлисаветградського і Новомиргородського молодіжний відділ єпархії продовжує інформаційну кампанію проекту з підтриманого волонтерства «Разом»

Виступ театральної студії молоді з інвалідністю «Крила»

З благословіння Високопреосвященнішого Іоасафа, митрополита Єлисаветградського і Новомиргородського молодіжний відділ єпархії спільно із громадською організацією «Серце матері» та Загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 4 м. Кропивницького організували прем’єру першої вистави театральної студії молоді з інвалідністю «Крила»

Православна молодіжка «Ти не один» в гостях у олександрійських скаутів

Учасники православної молодіжної організації «Ти не один» м. Олександрії разом зі своїм духівником священиком Андрієм Савельєвим були запрошені на дружній візит до олександрійської скаутської організації

Місіонерський виступ «Любов, як самопожертва» в Ставропігійному храмі на честь Різдва Христового

Православна молодіжна організація «Ти не один», що діє при Духовно-просвітницькому центрі «Богоносець», провела місіонерський виступ під назвою «Любов, як самопожертва»

Сімейний тренінг «Від егоїзму і некомпетентності до зрілої відповідальності» по благочиннях Кіровоградської єпархії (+відео)

З благословення Високопреосвященнішого митрополита Іоасафа, для духовенства та молоді м. Благовіщенське, м. Гайворон, м. Новоархангельськ був організований тренінг «Від егоїзму і некомпетентності до зрілої відповідальності»

Щорічна соціальна акція «Зігрій любов’ю» в м. Олександрії

Молодіжна організація «Ти не один», що діє при Ставропігійному храмі на честь Різдва Христового, під керівництвом свого духівника священика Андрія Савельєва провела соціальну та духовно-просвітницьку акцію «Зігрій любов’ю»

Розпочав роботу проект для молоді по підтриманому волонтерству «Разом»

З благословіння Високопреосвященнішого Іоасафа, митрополита Кіровоградського і Новомиргородського 10 та 11 лютого відділ у справах молоді провів перші зустрічі, які відбулися у рамках проекту з підтриманого волонтерства «Разом»

Майже весняний майстер-клас «Стрітенська свічка»

В духовно-просвітницькому центрі «Богоносець», що діє при Ставропігійному храмі на честь Різдва Христового м. Олександрії пройшов традиційний щорічний майстер-клас для дітей недільної школи під назвою «Стрітенська свічка»