Молодіжна організація «Преображення» на ХІV Всеукраїнській конференції по роботі з молоддю!

Конференція розпочалась 4 червня і тривала 5 днів. З благословіння високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського учасники православної молодіжної організаці «Преображення» прийняли участь у конференції від Житомирської єпархії

З понеділка по четвер учасники слухали доповіді, які розкривали особливості організації та проведення заходів для молоді.

Доповідачі ділились своїм досвідом щодо роботи в таких напрямках, як організація таборів для дітей та молоді, культурно-просвітницьких заходів та волонтерських проектів. Особливо детально були розглянуті питання надання допомоги онко-хворим дітям, людям з інвалідністю, а також алко- та наркозалежним людям.

Окрім таких серйозних і важких тем на конференції були також доповіді стосовно правильного харчування, організації бізнес-тренінгів, розвитку приватного бізнесу. Декілька єпархій представили свої презентації, в яких розповіли про ті заходи, які були організовані силами молодіжного відділу за останній час.

Молодь із Житомира активно приймала участь у спілкуванні з доповідачами у вільний час. Священники і учасники молодіжок із різних єпархій з усієї України охоче відповідали на питання і ділились з житомирянами своїм досвідом. Активісти молодіжної організації «Преображення» отримали велику кількість цінних порад і ще більше натхнення для реалізації нових проектів у своїй єпархії.

У п'ятницю 8 червня відбулась божественна літургія у Свято-Олексіївському храмі в смт. Лазурне. Ця служба стала завершальною подією у розкладі ХІV Всеукраїнської конференції голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю.

  • 231117_big_1
  • 231117_big_2
  • 231117_big_3
  • 231117_big_4
  • 231117_big_5
  • 231117_big_6
  • 231117_big_7

Прес-служба Житомирської єпархії