Круглий стіл присвячений підсумкам різдвяних святкувань у Волинській єпархії

Прийшов час підбивати підсумки. Тому всі хто брав активну участь у розробці різдвяних проектів були запрошені на круглий стіл присвячений підсумкам різдвяних святкувань у 2015 році

Різдвяна ялинка для дітей недільної школи, Другий фестиваль різдвяних колядок , Митрополича ялинка для дітей священників та діток батьки яких загинули у АТО, різдвяний благодійний телемарафон «Бог багатий милосердям» 21-й Різдвяний благодійний концерт для дітей – сиріт та дітей, батьки яких загинули у АТО – це всі проекти, які організувала Волинська єпархія під час різдвяних свят з благословіння високопреосвіщеннішого митрополита Волинського і Луцького Ніфонта.

Прийшов час підбивати підсумки. Тому всі хто брав активну участь у розробці різдвяних проектів були запрошені на круглий стіл присвячений підсумкам різдвяних святкувань у 2015 році. Круглий стіл очолив особистий серетарь митрополита Ніфонта прот. Валентин Марчук, архімадрит Аліпій (Сапіга), ієромонох Ілля (Вишнеквський).
Отець Валентин від імені владики подякував усім за роботу. Також були обговорені і проблеми та подальша робота у просвітницькому, соціальному, молодіжному руслі нашої єпархії.

Треба зазначити, що планується ще ряд свят і проектів присвячених Різдву Іісуса Христа.

  • ER91zi-8nAI_1
  • H5yfUKQi6EE
  • lXKvH-n7T4U1
  • vaZrIJ1l3Dg

Молодіжний відділ єпархії