Представники Волинської молоді на конференції у Балаклаві (фото та відео)

7 червня, в день спомину третього обрітення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, в Свято-Володимирському соборі Херсонеса в Севастополі було звершено Божественну літургію, за якою молилися учасники ювілейної V Всеукраїнської конференції голів і представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю.

Перед цим передував тиждень роботи цієї конференції, де були присутніми більш як 140 учасників, це священики, диякони та миряни. Делегатами від Волинської єпархії були священики о.Андрій Яковлюк(ПМО К.Р.О.К. м.Ківерці), о.Микола Коренга(молодіжне товариство прп.Ніколи Святоші, член апологетичного цетру імені свт.Іоанна Златоустого), о.Микола Жученя(молодіжна організація НІКА м.Рожище) та студент ВДС Іван Шемедюк. У четверг 6 червня відбулося нагородження єпархіальних молодіжних відділів, на якому Волинській єпархії присуджено 4-те місце у номінації “Церква і Молодь. Новини з єпархій”. 

Звертаючись до священиків, які співслужили за Літургією, та до присутніх у храмі мирян, владика Іона подякував за плідну працю під час роботи конференції та за ту діяльність, яку постійно ведуть у своїх єпархіях молодіжні священнослужителі та активісти.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

За матеріалами сайту http://www.kiverci.info

Конференции

Наши благотворители

Деятельность Отдела по делам молодежи при Священном Синоде УПЦ поддерживает Международный благотворительный фонд в честь Покрова Пресвятой Богородицы