Учасники «Троїцької молодіжки» взяли участь у черговому засіданні громадської ради при міському голові (ВІДЕО)

29 січня у конференц-залі міської ради відбулося чергове засідання членів громадської ради при міському голові. В засіданні взяли участь представники Свято-Троїцького кафедрального собору та молодіжної громадської організації «NIKA».

Голова громадської ради Ліневич Павло Казимірович ознайомив всіх присутніх з планом засідання:

1. Про суспільно-політичну ситуацію в державі та пропозицію щодо заяви Громадської ради щодо цього.

2. Про прийняті виконавчим комітетом міської ради 28.01.14р. основні рішення. Ознайомлення з порядком денним другого пленарного засідання 21 сесії міської ради.

3. Основні напрямки бюджету міста на 2014р.

4. Різне

Секретар міської ради В.І.Михальчук та заст. міського голови С.Ю.Колотов висвітлили інформацію щодо другого і третього пунктів. Приємно відмітити, що у план бюджету 2014 внесено фінансування, в розмірі 50 тис. грн., благоустроютериторії біля пам’ятника «2000-річчя від Різдва Христового» (поблизу Свято-Троїцького кафедрального собору).

Під час засідання присутні узгодили заяву від імені членів громадської ради та ознайомилися з заявою депутатів міської ради з приводу суспільно-політичної ситуації в державі. Не всі члени громадської ради погодилися з деякими із пунктів заяви, тому від голосування утрималися.

«Не потрібно ділити Україну на Схід і на Захід. Не всі українці на майдані, тому їхню думку теж потрібно враховувати і, мабуть, шляхом референдуму. Не потрібно засуджувати одну чи іншу сторону. Засоби масової інформації висвітлюють події однобоко,з додаванням власних думок, а мають висвітлювати події такими якими вони є. Беркут – це теж українці, які виконують поставлені перед ними завдання. Якщо не буде беркуту - на їх місці будуть стояти інші...», - висловила свою думку Тетяна Лопатюк.

Після розгляду попередньо висвітлених питань Павло Казимірович звернувся до членів громадської ради з проханням на наступне засідання подати питання, які будуть внесені до плану засідань громадської ради на 2014рік, а також ознайомитися з лекціями Марини Грибанової для загально-освітніх шкіл та висловити свою думку: «Чи принесуть вони користь нашим дітям?»

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Прес-служба Новоград-Волинського Троїцького округу