Житомирська єпархія. Новорічна казка для малят

31 грудня активісти молодіжного клубу «NIKA» вкладають свою фантазію, все своє натхнення в те, щоб новорічний вечір цього року був незабутнім для малечі, яка з нетерпінням чекає здійснення бажань, написаних у листах до Діда Мороза

Ой, малята, подивіться,

Як ялинонька іскриться,

Вся в блискітках кольорових,

В намистинках пречудових.

Новорічне свято вже прийшло до нас.

Карнавал веселий розпочати час.

Що таке Новий рік у розумінні дітвори? Це блискуча ялинка та подарунки від Діда Мороза та Снігуроньки. І так – по колу, знову і знову. Закінчується черговий рік і настає новий.

31 грудня активісти молодіжного клубу «NIKA» вкладають свою фантазію, все своє натхнення в те, щоб новорічний вечір цього року був незабутнім для малечі, яка з нетерпінням чекає здійснення бажань, написаних у листах до Діда Мороза.

Юнаки та дівчата, за здалегідь підготовленою програмою, в ролі казкових героїв: зайчика, ялиночки, поштаря, ведучої, ночі, Діда Мороза та Снігуроньки, привітали по домівках дітвору міста Новоград-Волинський.

Щасливі малюки з радістю розповідали вірші, відгадували загадки та отримували від Діда Мороза замовлені подарунки та солодощі.

«Ми новорічний вечір провели з користю для ближнього. Так приємно дарувати радість малюкам. Можливо Дід Мороз – це не християнський образ, але дітвора сприймає його як казкового героя і щороку з нетерпінням чекає. Хтось вірить, що він справжній, а хтось просто використовує можливість зайвий раз отримати подарунок.....», - поділилися враженнями учасники новорічної казки.

Цей вечір був дійсно казковий сказали волонтери клубу: «Ми привітали малюків з Новим роком. Опівночі, разом з родиною, відвідали рідний храм та приєдналися до спільної молитви новорічного молебню. Після молебню стали учасниками чергового зібрання Троїцької молодіжки. Маса вражень і ні краплини втоми».

1 січня, молоді люди, привітали з Новим роком наставника клубу отця Валентина та зібралися за чашкою чаю з солодощами для дружнього спілкування. Отець Валентин подякував юнакам та дівчатам, подарував солодощі і побажав в новому році мати все, що корисно для душі.

  • 1
  • 148bbbfb39
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

З Новим роком, з новим щастям!

Активісти молодіжного клубу «NIKA»