День православної молоді в м. Вознесенськ

15 лютого православні християни відзначають свято Стрітення.

В той день зустрілись два світи у Храмі.
Старенький і побожний Симеон,
Мов чистим снігом, вбілений роками,
Що втілював в життя Святий Закон.

Він дочекався Божої години:
З глибоким щастям, з радістю в очах
Зустрів новонароджену Дитину,
Що Божа Мати внесла на руках

Також в цей день відзначається День православної молоді.

Освіта – це очевидно не сума знань, а дія таємничого СВІТЛА в наших душах. «Світлою» ми називаємо не просто грамотну людину з науковим рівнем знаннь - світлою людину робить висока мораль. Саме поняття «моралі» є пріоритетним у здобуванні освіти при недільній школі. Вона - не обов`язкова, ні... Вона набагато більша - життєво необхідна. Тобто, це не питання освіти, це - питання життя. До того ж - ЖИТТЯ ВІЧНОГО. Більше 15 років при Свято Вознесенському кафедральному соборі працює недільна школа. Чисельність учнів була маленькою (6-8 учнів), але з кожним роком їх ставало все більше і більше. Першою вчителькою була і є Пономаренко Гафія Василівна. Сьогодні - більше 40 дітей і більше вчителів . Це – Рахуба Н.Ю., Вальо І.М.,Семенюк О.В.(випускниця недільної школи, яка наслідуючи свою першу вчительку працює вчителем у загальноосвітній школі №2). Перший випуск недільної школи відбувся в 2002р.

У Свято Вознесенському кафедральному соборі відбулася зустріч випускників недільної школи, батьків , теперішніх учнів школи. Зі словами вітання до присутніх звернувся протоієрей о. Володимир Семенюк. За чашкою запашного чаю, при теплому , дружньому спілкуванні випускники поділились своїми життєвими досягненнями, планами на майбутнє, згадали цікаві моменти із життя недільної школи. Найменші учні недільної школи привітали їх та подарували на згадку про цю зустріч сувеніри. За 15 років випустилося більш 50 учнів недільної школи. Перші випускники вже здобули освіту і дуже приємно, що серед них є: вчителі, юристи, медики, морські офіцери, багато з них ще навчаються у вищих учбових закладах. Але саме головне, що всі вони знайшли свою стежинку в житті і виросли достойними людьми.

Бажаємо, щоб у вашому житті обов`язково відбулася найголовніша і найбажаніша зустріч - з Господом Богом, яка наповнить ваше життя сенсом, душу світлом а серце любов`ю.

Молодіжний відділ єпархії