У Вознесенській загальноосвітній школі №7 відбулося засідання міського методичного об ’єднання вчителів

«Виховання – це насамперед людинознавство. Без знання дитини – її розумового розвитку, мислення, інтересів, захоплень, задатків, нахилів – немає виховання». Так колись сказав мудрий педагог Василь Сухомлинський 

Школа це маленька держава. І у цій державі мають бути особливі закони, звичаї та традиції, сутність та спрямованість яких визначаються ідеями та мріями, що народжуються багатою дитячою фантазією і бажанням залишити після себе добрі справи…

Вирубаний ліс можна посадити, закаламучену криницю можна почистити, а понівечені людські душі ведуть до знищення цілої нації. Щоб не втратити своєї національної, історичної, моральної, духовної сутності за роки становлення нашої держави у загальноосвітніх закладах, зокрема школах, надано можливість викладати предмети варіативної частини.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України за № 572 від 10.06.2011 р. «Про Типові навчальні плани початкової школи» загальноосвітні навчальні заклади складають робочий навчальний план з конкретизацією варіативної складової, враховуючи особливості регіону та індивідуальні освітні потреби учнів.

11лютого 2014 р. у Вознесенській загальноосвітній школі №7 відбулося засідання міського методичного об ’єднання вчителів 3 –х класів. Тема засідання: «Шляхи активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів у початковій школі через вивчення предметів варіативної складової навчальних планів".

Одним з курсів варіативної складової навчального плану є «Біблійна історія та християнська етика».

Від Вознесенської єпархії були присутні на уроці: ієром. Матвій Пимашин, Семенюк І.М.

Урок проводила вчитель Пономаренко Г.В. на тему: «Свято Стрітення - історія зустрічі старця Симеона з Христом - Немовлям».

Учні та присутні вчителі шкіл міста, гості із задоволенням слухали відповіді, роздуми, міркування учнів про подію Стрітення та її значення, як довгожданої зустрічі старця Симеона з Христом, важливість цієї зустрічі для нашої душі.

Із словами привітання до всіх присутніх звернувся ієромонах Матвій, побажав усім у житті більше добрих, гарних справ, думок, слів, які наблизять усіх нас до Господа. На згадку батюшка подарував ікону Ієрусалимської Божої Матері.

Атмосфера проведеного уроку надихнула вчителів до спілкування з священником та гостями.

  • 0bb48ff1-c7e9-1c13-cdd0-7ed60f9505d6
  • 42359287-3db0-85ab-aa21-4f5d4e23b8bc
  • 8c0a2057-e4e7-1e2d-5ad9-58999347bd5b

Молодіжний відділ єпархії