Новорічний турнір з міні-футболу

28 грудня в СК «ФРЕГАТ» відбувся новорічний турнір з міні-футболу, який проводив МФОК «КОЛОС» (голова Глушко В.А.) та Вознесенська єпархія

В турнірі прийняло участь 4 команди з Довгої Пристані, Кінецпіля, Лисої Гори та команда Вознесенсько-Первомайської єпархії «ОРТОДОКС».

Турнір проходив по коловій системі.

Першими вийшли на майданчик команди Л.Гори та Д.Пристані. Гра проходила за ініціативою лисогірців, але футболісти з Д. Пристані грамотно контратакували. В кінці двох таймів лисогірці забили по м’ячу. В підсумку 2-0 на користь Л.Гори. Потім зустрілись команди Кінецполю та ОРТОДОКСА. Гра була рівною і кожна з команд могла виграти матч. Коли до кінця зустрічі залишалися лічені хвилини рахунок був 3-3. Але в контратаці команда єпархії ОТОДОКС завиває вирішальний м’яч і виграє гру х рахунком 4-3.

Потім ОРТОДОКС зустрівся з командою Л. Гори. Ця гра була дуже цікавою, тут було і багато забитих м’ячів і незабитий пенальті лисогірцями. Підсумок матчу 4-4.

В останній грі ОРТОДОКС переміг Д. Пристань з рахунком 5-2 та став переможцем Турніру.

Під час закриття Голова єпархіального відділу релігійної освіти, катехизації та місіонерства протодиякон Микола Ліщенюк нагородив призерів грамотами, а команду переможців – Кубком.

Також були відзначені кращі гравці турніру: Мельник Дмитро (Д.Пристань), Грабко Назар (Л.Гора), Дьяченко Володимир (Кінецпіль) та Пятов Олександр (ОРТОДОКС).