Вознесенська єпархія. Голова православних скаутів м. Первомайськ взяв участь у парламентських слуханнях на тему: «Участь молоді в суспільному житті: економічна активність»

20 листопада 2013 року, делегація у кількості 10 чоловік із Первомайська, Врадіївки, Снігурівки та Миколаєва, які представляли Миколаївський обласний осередок Національної організації скаутів України, взяли участь у парламентських слуханнях.

Голова Первомайського осередку православних скаутів Євген Ліпанов також був присутній серед запрошенних.

Делегацію від Миколаївської області зустрів Жук М.В., народний депутат України від Партії регіонів,  який працює у комітеті з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму, та є головою підкомітету з питань політики, сім'ї та дитинства. У ході розмови  за «круглим столом» він підняв питання про розвиток молодіжного руху, заслухав  пропозиції делегації   по удосконаленню законодавства щодо дитячих громадських організацій.

Відкриваючи  парламентські слухання про становище молоді в нашій країні на тему: «Участь молоді в суспільному житті: економічна активність», голова ВР України В.Рибак наголосив: «За великим рахунком, вся політика нашої держави, усі програми реформ Президента України Віктора Януковича, закони, що їх створює парламент - це майбутнє нашої держави. А майбутнє - це й є молодь України, умови її розвитку, становлення, її участі у суспільному житті, розбудові держави». «Ваше завдання - не бути осторонь від проблем, які є у нашій державі».

У ході роботи  були  заслухані доповідь Міністра молоді та спорту України Сафіулліна Р.С., співдоповіді Міністра соціальної політики України Королевської Н.Ю. і Голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Палатного А.Л.

Хочеться вірити, що від слів парламентарі  перейдуть до діла, і реальні напрацювання парламентських слухань будуть реалізовані у законах i полегшать життя людей та молоді в цілому.

Слід відзначити, що всі представники Миколаївщини були одягнені в нову красиву скаутську форму.

На завершення хочу висловити велику  вдячність єпископу  Вознесенському i Первомайському  Oлексію, який профінансував  придбання форми для скаут-лідера , голови православних скаутів міста Первомайська.

  • 1
  • 2
  • 4
  • 5

Учитель історії Первомайської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №17  

ім. Миколи Вінграновського ,скаут-лідер , голова православних скаутів міста Первомайська  

Ліпанов  Є.В.