Відбулась зустріч дев’ятикласників зі священиком

18 жовтня 2016 року в приміщенні КЗ “Луцький навчально-виховний комплекс №26” відбулась зустріч дев’ятикласників зі священиком Георгієм Віхотем

Школярі не вперше зустрічаються з духівником. Під час цієї зустрічі о.Георгій розповів дітям про Вічну Книгу книг – Біблію. Учні дізнались про зміст Священного Писання (Старого та Нового Заповітів), ким були автори цих священних книг.

А основне, про що говорив отець Георгій дітям було те, що в цій Книзі вони зможуть знайти відповіді на складні питання, які ставитиме перед ними життя, дізнатися хто вони, для чого з’явилися на світ і куди йдуть. Ще Микола Письменний, автор переказів, що вийшли під назвою «Біблійні історії», писав: «Той, хто не знає головних сюжетів Біблії, ніколи не зустрічався з розповідями про праведників і пророків, схожий на людину, позбавлену зору. Одна справа чути про сонце, зовсім інша — бачити сонячні промені».
Після зустрічі учні подякували священику за цікаву розповідь і просили його ще завітати до них на бесіду.

Проведений спільний захід дав змогу обмінятись думками, поспілкуватися, навчитися, адже навчання – це ключ до удосконалення, що допомагає рухатися вперед.

Джерело