Торжество для молоді

Четвер 16 липня став днем особливого церковного торжества для Свято-Хрестовоздвиженського чоловічого монастиря, що у селі Старий Чарторийськ, та для православних вірних цього і навколишніх сіл Маневицького і Колківського благочинь, особливо для молоді

Божественну Літургію архієрейським чином у монастирському соборі Воздвиження Чесного Хреста Господнього звершив, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, голова Синодального відділу Української Православної Церкви у справах молоді, вікарій Київської Митрополії, єпископ Обухівський Іона (Черепанов).

Йому співслужили намісник Свято-Хрестовоздвиженського монастиря архімандрит Володимир (Гапонюк), речник Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук, голова Молодіжного відділу Волинської єпархії ієромонах Ілля (Вишневський) та монахи – насельники монастиря у священному сані. Окрасою архієрейської Літургії став чудовий спів хору студентів Волинської духовної семінарії.

Після Літургії владика Іона поспілкувався із місцевою православною молоддю. Він побажав молодим людям твердо триматись істинної Православної віри, бути вірними синами і дочками нашої Святої Православної Церкви, будувати своє особисте, родинне і суспільне життя на засадах Заповідей Господніх.

Варто зауважити, що спілкування із владикою для молодих людей принесло море позитивних емоцій.

  • DSC_1426
  • DSC_1497
  • DSC_1509_1
  • DSC_1657
  • DSC_1698

Молодіжний відділ єпархії