До Почаєва на велосипедах

Щороку під час Петрового посту підлітки смт Колки та сіл Любче і Залісці їдуть до святинь Почаївської Лаври на велосипедах. Цей рік не став винятком

З 29 червня по 3 липня на чолі із священиками Сергієм Савієвським (с. Любче), Михайлом Анісімовим
(смт.Колки) та Миколою Жученя (с. Залісці) молоді люди знову провели нас на двохколісних конях.

У неділю ввечері, 29 чевня, паломники, із своїх домівок з'їхалися на нічліг до Волинської Духовної Семінарії. 30 червня, в понеділок вдосвіта, усі вирушили до цілі подорожі. Ввечері того ж дня, після подолання понад ста кілометрів дороги, пілігріми прибули до села Онишківці Рівненської області, де знаходиться чудотворне джерело праведної Анни.

Помолившись у цій обителі паломники залишилися на нічліг. Зранку усі вирушили до головної святині Західної України. Там приклонилися до святинь обителі: чудотворної ікони Божої Матері; мощів преподобних Іова та Амфілохія; відпечатку стопи Божої Матері та інших святинь, що в собі зберігає свята Лавра.

Після поклонінь Почаївським святиням на нічліг велосипедисти повернулися до села Онишківці. На ранок, 2 липня, усі помолились на ранішньому богослужінні, окунулись в цілюще джерело та пообідавши вирушили до Луцька.

До древнього міста Лучеськ паломники прибули ввечері та заночували знову у стінах ВДС.

3 липня велосипедисти розділилися тому, що подорож підійшла до завершення, і одна група поїхала додому, до смт. Колки, а інша до села Залісці і Любче.

Подорож на велосипедах значно виснажила паломників, проте ця втома була в задоволення. Поклоніння святині у такий спосіб є не лише духовним подвигом самих подорожуючих, а й місіонерським.

Варто зазначити, що цього року велопаломництво було здійсненно в їм'я миру на Україні. Щодня під час молитви читався акафіст Казанському образу Богоматері та молитва за мир в державі.

  • 1
  • 5
  • IMG_0003

Молодіжний відділ єпархії