Небайдужа молодь Сумщини організувала цікавий та різноплановий захід.Центр православної молоді провів благодійний ярмарок, на якому збирали кошти на лікування Корневої Діани

8 вересня 2019 року з благословення митрополита Сумського і Охтиського Євлогія та під керівництвом протоієрея Володимира Равлюка єпархіальний Центр православної молоді провів благодійний ярмарок, на якому збиралися кошти на лікування Діани Корнєвої. Дівчині 17 років, і їй необхідна операція на серці

Небайдужа молодь Сумщини організувала цікавий та різноплановий захід. Як вже згадувалося, найпершою метою ярмарку був збір коштів на допомогу дівчинці. Другою важливою метою стала свого роду проповідь Православ’я: юнаки та дівчата розповсюджували відповідну літературу та журнали «Фамилия». Крім того, завдяки ярмарку, сум’яни дізналися про існування молодіжки і, можливо, вже на наступній зустрічі нас стане більше!

На ярмарку продавали книги та журнали, дбайливо приготована господинями випічка, вироби ручної роботи та прикраси. Центральною вулицею міста прогулювалися чарівні Принц і Попелюшка, запрошуючи людей відвідати захід і просто даруючи радість. Крім того, казкові герої провели кілька вікторин для перехожих. Призами стали православні журнали.

Благодійний ярмарок співпав зі святкуванням Дня міста, тому захід відвідало багато сумчан. Було зібрано 4171 гривна. Кошти будуть передані батькам Діани.

20092019

Джерело