Свято доброти

17 лютого у всьому світі відзначали День спонтанного прояву доброти. Об’єднавшись під гаслом милосердя, члени благодійних організацій, незалежно від релігійних переконань та громадянства, безкорисливо проявляли безмежну любов до ближнього

Оскільки про цей день мало кому відомо, він проходить майже не помітно, проте другий рік поспіль члени молодіжної православної організації «Гроно істини», з благословення Преосвященнішого єпископа Діонісія, нагадують шепетівчанам про важливість творити добро.

Цьогоріч православна молодь організувала благодійну акцію — годувала безхатченків. Шестеро її учасників приготували страви та частували ними знедолених людей біля Свято-Михайлівського кафедрального собору. Православна молодь закликала перехожих бути відкритими та чуйними одне до одного й не забувати про милосердя, яке важливо проявляти щодня до ближнього свого.

DSC 1437

«Я вважаю, що День спонтанного прояву доброти — це хороший привід, щоб нагадати людям про справжні цінності нашого життя, — пояснив священик Олександр Сєнгєєв. — За 10 хвилин нам вдалося нагодувати приблизно 15 чоловік. Коли ми роздавали їжу, безхатченки дякували за підтримку. Звісно, це лише маленька крапля в морі, але учасники православної молодіжки переконані, що навіть така маленька порція доброти та милосердя здатна зцілювати від душевних мук та недуг всіх людей».

Молодіжний відділ Шепетівської єпархії