Рівненська єпархія. Акція «Від серця до серця»

Наприкінці 2013 року активісти Корецької молодіжки, які є водночас учнями Корецького вищого професійного училища № 24, організували благодійну акцію «Від серця до серця: готуємося до зими»

Метою акції було зібрати матеріальну допомогу родинам із району, які опинилися в складних життєвих обставинах. Приймати вирішили різноманітні речі, що були у вжитку. Організатор акції – Орина Павлівна Кислюк, керівник гуртка «Декоративно-прикладне мистецтво». Відповідальною за збір речей призначили Надію Дельцову, ученицю групи № 9. Допомагали їй Аліна Воят (гр. № 16) та Вікторія Чепелюк ( гр. № 9).

2

Напередодні дня Святого Миколая учні розфасували речі за віковими та статевими ознаками за наданими списками фахівцями із соціальної роботи Корецького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, які працюють на закріплених за ними територіях сільських рад. До благодійної акції долучилися не лише учні та працівники училища, а й частково молоді мами міста Корця. Поширювала інформацію про благодійний захід також молода мама, власниця комісійного магазину «Від матусі до матусі», Ганна Існюк. Вона надала не лише місце, де можна було зберігати речі, а й значну кількість дитячого одягу, а також подарувала дітлахам більш як десять комплектів кольорових олівців та зошитів для дошкільного розвитку. Також допомагала власниця магазину «Взуття з Європи» Олена Трофимчук. Вона надавала речі централізовано в родину, яка зверталася по допомогу.

Найактивніші групи училища, які взяли участь у благодійності, дирекція закладу відзначила подяками, а організаторам надала автівку, щоб можна було доставити пакунки в сім'ї або до сільських рад. У деякі родини, до яких не завітали учні, пакунки доставлять соціальні працівники.

3

Висловлюємо подяку всім небайдужим, хто відгукнувся на заклик допомоги. Маємо надію, що така благодійна акція стане регулярною і збільшуватиме свої масштаби. Адже коли ми чуємо, як б'ється серце ближнього, власне серце наповнюється теплом та добротою.

Іван Капшук