Ніжинська єпархія. В одному супермаркеті покупці раптом почали співати

Молодіжний відділ Ніжнської єпархії УПЦ провів новорічний флешмоб. Суть його в тому, щоб викликати у людей легке здивування, та головне — це подарувати людям хоча б на хвилиночку гарного настрою та посмішку на обличчі

Один клієнт супермаркету з великою корзиною вибирав собі купити щось поїсти. Раптом, його щось пробрало і він на все горло заспівав, да так, що зупинилися з роззявленими ротами всі решта покупців: "Добрий вечір тобі, пане господарю!" — зазвучав смачний баритон над здоровезним магазином.

Через кілька секунд, в акурат до другого куплету до дивного хлопця приєдналися ще пару десятків покупців. І вже знайома з дитинства щедрівка лунала на різні голоси.

Вони щедрівку доспівали і наче й нікого й не було. Поки глядачі і слухачі позбігалися і почали аплодувати, колядників й слід прохолов.

Молодіжний відділ Ніжнської єпархії УПЦ провів новорічний флешмоб. Суть його в тому, щоб викликати у людей легке здивування, та головне — це подарувати людям хоча б на хвилиночку гарного настрою та посмішку на обличчі.

Треба сказати що завдання виконано з відзнакою! Зі Святами, ніжинці!

ДЖЕРЕЛО