Свято «Білої квітки» у Благовіщенському храмі міста

В рамках проведення заходів до Міжнародного дня захисту дітей, на подвір’ї храму Благовіщення Пресвятої Богродиці, з благословіння Вископреосвященнішого Іоасафа Архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського пройшло свято «Білої Квітки»

Захід розпочався з урочистого передзвону та молитви за мир в Україні. Пролунав духовний гімн «Боже Великий Єдиний» у виконанні духовго військового оркестру спільно з заразковим хором «Веселка» Кіровградської музичної школи N2 ім. Ю.Є. Мейтуса.

З вітальним словом до гостей свята звернувся настоятель храму протоієрей Євгеній Назаренко. Танцювальними та пісенними виступами була наповнена святкова програма, лунали вірші, звучала флейта, саксофон та бандури. Для дітей проводилися різні майстер класи, виставки та ярмарка, пригощали гостей кавою та чаєм.

На завершення, всі діти присутні на святі отримали солодкі подарунки та морозиво від Благовіщенського храму та товариства «Православна просвіта». Щиро вдячні всім учасникам, всім дітям за веселий настрій і посмішки, всім хто долучився до проведення гарного свята!

ФОТО

Джерело