Молодежь в Почаеве. Отзывы из Хустской епархии

Вот и первые отзывы о молодежном форуме, который прошел в Почаеве!

З 31 грудня по 2 січня православна молодь України зібралася у наймальовничішому монастирі нашого часу. У Свято-Успенській Почаївській Лаврі. Ми вірішили зустріти рік, що прийшов не так як всі, а по християнськи
з молитвою. Приїхавши 31 грудня 2011р. в Почаїв десь о 14 годині ми поселилися в місцях нашого проживання.

Потім учасники нашого з'їзду почали знайомитися оскільки в них був час до празничної вечірні в Успенському соборі. О 16 годині був збір координаторів з регіонів. Представники єпархій презентували свою роботу з молодими людьми. Кожен представник мав слово і міг коротко висловитися яка робота з молодю проходить в їхній єпархії.

Згодом після вечірні всі пішли на "Новорічну трапезу" після трапези ми прочитали благодарственні молитви за рік,що минув. Потім дехто пішов на нічну літургію в семінарському храмі, а всі інші відпочивали до ранньої, або пізньої літургії.

Багато хто причастився під час наших відвідин Святої гори. В новому році вже після літургії пообідавши в нас було трохи часу який ми теж використали для спілкування, оскільки там були представники багатьох регіонів України, а ще Словаки, Росіяни, Білоруси, представники Молдови. Молоді було багато, а часу обмаль тож кожну свою вільну хвилину ми витрачали на спілкування і знайомство.

Десь о 13 годині ми поїхали на джерело св. Праведної Анни де сподобилися окунутися в істочнику. Звичайно в воду полізли не всі,але ті хто поліз розповідали так, що друга частина вже потім жалкувала ,що не окунулися в істочнику. Після приїзду в нас була вечеря, невдовзі бесіда з о.Андрієм на тему "Молодь і сучасне життя". Ми поглинули багато цікавого з цієї бесіди о.Андрій розповідав з таким запалом, що його було неможливо не почути.

Після бесіди всі розійшлися по групах і вечеряли. Після вечері всі хто, ще не спав теж спілкувалися, ось я наприклад спілкувався тоді до 4 години ранку. Зранку прокинувшись всі пішли до храму. Потім сніданок і зустріч з Владиком Сергієм митрополитом Тернопільським і Кременецьким. Владика доніс до наших сердець теплі і повчальні слова в своїй розповіді.

Після зустрічі всі зійшлися на спільну фотографію. А потім перед від’їздом ми поїхали на Свято Духівський скит де приклонилися до багатьох святинь, після поїхали на лаврське кладовище і вже після цього додому. В дорозі ми багато колядували і обмінювалися контактами.

Іподдіакон Костянтин Хвуст