Акція «Зігрій своїм теплом»

У Хмельницькому в дитячому притулку та просто неба православна молодь несла свою проповідь про свято. Вкотре тебе зустрічають добре знайомі обличчя діток. Усі з нетерпінням чекають перегляду фільму…

Сьогодні – особливий день. Це не просто день зустрічі весни із зимою, як багато хто думає, це – зустріч людини з Богом. Кольору молока, старий дідусь доживає свій… 360-й рік – чомусь смерть оминає його. Має звершитися щось неймовірне, те, про що кажуть сотні років. Переживши свою рідню, сусідів, він із нетерпінням чекає звершення пророцтва. І ось внутрішній трепет сповнює груди і ноги самі ведуть до храму, де на нього чекають ті, про кого говоритиме весь світ. Тремтячими руками бере він Немовля – зустріч двох сердець, про яку згадують до сьогодні.
Після перегляду історичного фільму про Стрітення Господнє, маємо надію, що дітки глибше зрозуміли суть цього свята.

Днями відзначають День спонтанного прояву доброти. Ми вирішили згадати про нього, запропонувавши до перегляду чудові відеоролики про те, як доброта породжує доброту, або як гукнеш, так і відгукнеться.
Аби серця зігрілися ніжністю та любов’ю до ближнього, ми запропонували малечі разом зробити ромашки і подарувати їх своїм друзям. Ромашка – квітка здоров’я, тепла та ніжності.

Поставивши біля Православного молодіжного центру столик, ми залюбки роздавали перехожим листівки про свято. Зустрічаємо не просто весняне сонце, ми зустрічаємо Сонце правди, любові та добра!

  • DSC_1662__
  • DSC_1703__
  • IMG_0016
  • IMG_0019
  • IMG_0020

Ксенія Сівко,

секретар Відділу у справах молоді Хмельницької єпархії УПЦ