Молодіжний і Соціальний відділи Кіровоградської єпархії зайняли перше місце серед усіх інших єпархій Української Православної Церкви

З 11 по 15 травня в селищі Коблево Миколаївської області розпочала свою роботу ІХ Всеукраїнська конференція голів і співробітників єпархіальних молодіжних відділів, братств та організацій. Від Кіровоградської єпархії взяли участь у конференції священики Діонісій Буренко, Сергій Новак і Андрій Бобрик

У перший день роботи, понеділок, 11 травня, конференція розпочалася з урочистого відкриття. Пролунали вітальні слова від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія та правлячого архієрея Миколаївської єпархії, на території якої проходив форум, митрополита Миколаївського та Очаківського Питирима, а також голови Синодального молодіжного відділу УПЦ єпископа Обухівського Іони. Перший заступник голови відділу архімандрит Іоасаф (Перетятко) окреслив напрямок роботи конференції, після чого в неформальній дружній атмосфері відбулося знайомство з учасниками форуму, які були присутні вперше.

Другий день роботи, вівторок, 12 травня, було присвячено виступам і обговоренням актуальних тем. З оглядом випадків шахрайства, що почастішали довкола благодійності, виступив протоієрей Ігор Мельников з Криворізької єпархії. Про пастирське служіння в зоні бойових дій розповів протоієрей Олександр Сорокін із м. Авдіївка Донецької області (Донецька єпархія). Він акцентував увагу на ролі священика в житті людей, які перебувають у зоні військового конфлікту, поділився досвідом пастирської опіки парафії, що опинилася в складних, небезпечних для життя людини обставинах.

Третій день роботи, середа, 13 травня, було присвячено пастирському служінню на сільському приході. Керівник Молодіжного відділу Кіровоградської єпархії протоієрей Діонісій Буренко виступив із доповіддю на тему: «Унікальна методика викладання в світських навчальних закладах». Темі «Сектантство всередині Церкви» було присвячено виступ протодиякона Миколая Ліщенюка (Вознесенська єпархія), члена Всеукраїнського апологетичного центру імені святителя Іоанна Златоуста при Синодальному молодіжному відділі УПЦ.

Четвертий день, четвер, 14 травня, продовжився представленням авторських методик роботи з молоддю, втілених на парафіях. Після цього єпархії представили свої презентації по роботі із молоддю. Від Кіровоградської єпархії презентацію представляв протоієрей Андрій Бобрик, керівник Соціального відділу. По завершенні презентацій відбулося нагородження найбільш активних єпархіальних відділів по роботі з молоддю. Слід відмітити, що і цього року Молодіжний і Соціальний відділи Кіровоградської єпархії зайняли перше місце серед усіх інших єпархій Української Православної Церкви, за що отримали офіційну грамоту і приз від керівника Синодального відділу у справах молоді єпископа Обухівського Іони.

Уже традиційно цей 5-денний форум завершується Божественною літургією. Цього разу богослужіння було звершено на території бази відпочинку, де проходила конференція. Очолив Літургію голова Синодального молодіжного відділу УПЦ єпископ Обухівський Іона у співслужінні священнослужителів-учасників конференції.

Всеукраїнський молодіжний форум проводиться уже 5-й рік поспіль і цього разу зібрав понад 70 представників із 31 єпархії.

 • news_big_17637
 • news_big_17638
 • news_big_17639
 • news_big_17640
 • news_big_17641
 • news_big_17643
 • news_big_17644
 • news_big_17647
 • news_big_17648
 • news_big_17649
 • news_big_17650
 • news_big_17651

Молодіжний відділ єпархії

Конференции

Наши благотворители

Деятельность Отдела по делам молодежи при Священном Синоде УПЦ поддерживает Международный благотворительный фонд в честь Покрова Пресвятой Богородицы