Міжнародний з’їзд православних у м. Балаклаві

З 15 по 19 жовтня в м. Балаклаві, на сонячному узбережжі АР Крим під головуванням єпископа Обухівського Іони проходила ІV Міжнародна Конференція, ініційована Синодальним відділом Української Православної Церкви у справах молоді.

Тема з’їзду: «Сучасні засоби масової інформації в Православній церкві». Конференція зібрала представників майже всіх єпархій України, а також в ній приймали активну участь гості з Чеських Земель, Словаччини та Росії.

Володимир – Волинську єпархію представляли: голова місіонерського відділу ієрей Юрій Кацюк та Марія Кацюк. Пройшла конференція під гаслом «Молодість не байдужа». У своїх виступах учасники з’їзду ділилися досягненнями в роботі з молоддю. Як приклад, в єпархіях Української Православної Церкви активісти по роботі з молодим поколінням проводять організовані молодіжні зустрічі при храмах, так званні молодіжки; створюють театральні гуртки, православні футбольні клуби, а також об’єднують дітей навколо інших видів спорту і навіть танцю. Зокрема, наші сусіди з Волинської єпархії пропонують для молоді сучасні танці. Деякі церковнослужителі спромоглися започаткувати молодіжні скаутські загони не тільки у себе на парафіях, але й вийшли на міжнародний масштаб.

А ось маріупольські лідери пропонували нашій увазі створення антиабортної реклами, яку розміщають по всьому місту з ціллю відвести молодих людей від гріха дітовбивства.

Всі вище зазначені мироприємства об’єднує спільна мета – подружити дітей з Христом, відвести від гріха, дати їм світло та духовний орієнтир у житті. Священики, науковці, викладачі, волонтери розповідали про справжні апостольські справи, якими вони трудяться на місцях. А як інакше, як не апостольською назвати працю не байдужих християн, які своїм старанням приводять людей до Христа…?

Всі учасники конференції мали можливість отримати максимум важливої інформації для перейняття досвіту по роботі з молоддю. Поряд з робочою частиною, на конференції представники єпархій разом молилися, звершували літургію, були на з’їзді й агапи – вечері любові, дозвілля на берегу моря. За результатами конкурсу найкращих досягнень в проведені молодіжних та місіонерських проектів переможцям були вручені цінні призи.

Неможливо розповісти про всі виступи, презентації, проекти, настільки стислий був графік на конференції. Всі викладались як могли; і ті хто виступали, і ті хто слухали. Що ж, поможи Господи, посіяному зерну зійти.

Ієрей Юрій Кацюк

Конференции

Наши благотворители

Деятельность Отдела по делам молодежи при Священном Синоде УПЦ поддерживает Международный благотворительный фонд в честь Покрова Пресвятой Богородицы