Рівненська єпархія. ІІІ Конференція представників єпархіальних відділів по роботі з молоддю

14-18 травня 2012 року в АР Крим поблизу м.Севастополь в Балаклаві проводилася Всеукраїнська конференція єпархіальних представників по роботі з молоддю, участь в якій взяли понад 110 представників з більш ніж 35 єпархій.

Возглавив конференцію Голова Синодального відділу по справам молоді епископ Обухівський Іона, також гостями конференції були Ліля Смирнова, організатор роботи Синодального відділу по справам молоді РПЦ та представники відділу по справам молоді Білорусі.

Рівненську єпархію представляли: Сергій Куницький, заступник Голови молодіжного відділу Рівненської єпархії, керівник по роботі з молоддю в Здолбунівському районі свящ. Юрій Линка, керівник по роботі з молоддю в Острозькому районі свящ. Олександр Дячук.

Головною метою було – спільна робота та передача досвіду роботи з молоддю передових єпархій. Ділилися досвідом Волинська, Рівненська, Северодонецька, Хмельницька, Вінницька, Володимир-Волинська та інші єпархії. Відмінністю цьогорічної конференції від минулої була така особливість, якщо в минулому році представники єпархій ділилися досвідом роботи, яка в них проводиться, то цьогоріч висвітлювали особливості єпархіальної роботи.

Початок роботи конференції розпочався із соборної молитви в Кафедральному соборі м.Севастополь (Херсонес), потім учасникам провели екскурсію по Древньому Херсонесі.

В ході конференції розглядалися проблеми співпраці Церкви та світських ВУЗів, досвід побудови соціальної роботи, місіонерська та психологічна робота, скаутський рух, як зробити з фактів сенсацію та інші проблеми.

Також було вирішено створити Всеукраїнську координаційну раду при Синодальному відділі, підведено підсумки конкурсу «Новини із єпархій», презентовано фестиваль «Братья», білоруський форум та інші заходи.

Представники нашого відділу вдячні за подібні заходи Синодального відділу, оскільки різні єпархії обмінюються досвідом, контактами та новими методами роботи з молоддю. 

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

Сергій Куницький, заступник Голови молодіжного відділу Рівненської єпархії

Конференции

Наши благотворители

Деятельность Отдела по делам молодежи при Священном Синоде УПЦ поддерживает Международный благотворительный фонд в честь Покрова Пресвятой Богородицы