Націоналрадикали погрожують дітям та побили журналіста, який написав статтю про молодіжний православний табір на Чернігівщині (+відео)

25 липня 2018 року в приміщенні Борзнянської РДА близько 30 чоловік із символікою ГО «Свобода» вчинили розбійний напад на Головного редактора місцевої газети «Вісті Борзнянщини» Сергія Близнюка і співробітників адміністрації

Нападники нанесли журналісту удари по голові і силоміць примусили написати заяву про звільнення. Після цього банда з лайкою накинулася на Заступника голови Борзнянської РДА Олександра Максимова і співробітників адміністрації Олену Таран та Євгена Тарновського.

Злочинці примусили чиновників написати заяви про звільнення під загрозою фізичної розправи, завдаючи образ та приниження. Головною «провиною» потерпілих було те, що в районній газеті «Вісті Борзнянщини» вийшла стаття про відпочинок у православному літньому таборі відпочинку для молоді «На морі Галилейському», організованому Ніжинською єпархією УПЦ, понад 100 дітей з Чернігівщини.

Напередодні від представників ГО «Свобода» надходили погрози на адресу правлячого архієрея Ніжинської єпархії УПЦ архієпископа Климента. А 21 липня 2018 року група нетверезих чоловіків, які називали себе представниками цієї політичної сили, вдерлися на територію дитячого табору в Борзнянському районі, однак прорахувалися, бо діти роз’їхалися по домівках ще напередодні, 20 липня. Залишається лише здогадуватися, що планували зробити з відпочиваючими дітьми з Чернігівщини ці псевдопатріоти, частина з яких відома кримінальним минулим.

Того ж дня нападники з ГО «Свобода» залякуваннями намагалися змусити місцевих перевізників відмовитися від надання послуг автотранспорту вірянам УПЦ для приїзду в Київ 27 липня 2018 року на Хресний хід, погрожуючи спалити автобуси.

Джерело