Голова молодіжного відділу єпархії бесідував із школярами на тему цнотливості та СНІДУ

1 грудня 2016 року у всесвітній день боротьби зі СНІД-ом відбулась чудова зустріч школярів смт. Баришівки у центрі позашкільної роботи "Мрія". Лікар місцевої лікарні розповіла про велику небезпеку зараження даним вірусом та відмітила про необхідність приділяти особливу увагу своєму здоров'ю

Голова відділу по справам сім'ї і молоді ієрей Іоанн Омельчук, також був запрошений на цей захід. Священик розповів школярам, що всі говорять про контрацепцію, але забувають і часто не розуміють, або соромляться поняття цнотливості і збереження її до шлюбу. Свщеник зауважив, що суспільство пропонує у відкритому порядку сьогодні гріх і пороки, наводячи слова апостола Іоанна Богослова: "Весь світ у злі лежить". Але як тільки ми через гріх заражаємось такою інфекцією як ВІЛ, то стаємо чужими для цього ж самого суспільства. Справжній православний християнин немає права бути байдужим до людей, котрим поставили страшний діагноз.

Церква не засуджує таких людей, а на прикладі Іісуса Христа, згадуючи історію про те, як він врятував блудницю від побиття камінням, говорить: "Хто без гріха, нехай першим кине камінь в цю людину".

Підтримка, любов і розуміння - ось яким має бути відношення християнина до ВІЛ-інфікованих. На завершення своєї бесіди отець Іоанн підмітив, що в кожної людини є право вибору. Бути віруючим християнином, цінувати кожен день земного життя, або ж тратити це життя на гріховні пороки, наслідком яких можуть стати страшні слова лікаря: "У вас ВІЛ позитивний аналіз".

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Джерело